1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-24, 15:36   Temat: lopenka - komentarze
Basiu,sluchaj,a moze tak do psychologa? Do grup wsparcia dla osob osieroconych,co? Ja sie zapisalam. Co prawda terapia zacznie sie dopiero za miesiac,ale i tak dobrze bo ostatnio ,jednego dnia poczulam ze wpadam w depresje(wiem niestety co to jest,przechodzilam ten "piekny" stan 16 lat temu). Wiec prosze Ciebie dbaj o swoj stan psychiczny. Rozumiem co przechodzisz. Wczoraj,na urodzinach blizniakow jednej znajomej ( a bylismy w knajpce nad morzem) zlapalam siebie na mysli ze nic mnie nie cieszy,nawet obcowanie z innymi ludzmi i ich dziecmi. Pomyslalam ze przeciez tymi sciezkami jezdlilam razem z Mezem na rowerze i na wszystkie podobne spotkania zapraszalo sie nie mnie a tylko NAS :cry: ,no i tymi wspomnieniami zepsulam sobie caly wieczor.
A pozniej,ogladajac Hotel 52 z watkiem o takiej starszej pani,ktora wybrala za miejsce swojego odejscia wlasnie ten hotel rozryczalam sie na slowa dyrektorki owego objektu "Jak to jest ze czlowiek zyje dla kogos,z kims,a i tak pod koniec zycia zostaje sam". Moze nie doslownie ale mniej wiecej cos w tym rodzaju. Przepraszam ze sie rozpisalam. Jakos nie wychodzi mi podtrzymac Ciebie na duchu. Moj duch do tej pory wedruje z Kazimierzem.
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-23, 13:42   Temat: lopenka - komentarze
Basiu,jak sie czujesz,odezwij sie.
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-15, 12:15   Temat: lopenka - komentarze
Basiu,kochana! Wspolczuje Ci z calego serca. Wiem co czujesz. Bol i smutek mnie ogarnia. Trzymaj sie dziewczyno. Wieczny odpoczynek dla Twojego Tatusia :cry:
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-09, 17:01   Temat: lopenka - komentarze
Basiu,ja dolaczam do slow Kasi,MARSZ DO LODOWKI i won tym,ktorzy Ciebie krzywdza!
Z tymi porzadkami to dopiero teraz sie pomieszalo. Ale da sie przywyknac. Przepraszam za szczerosc.
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 16:10   Temat: lopenka - komentarze
Lopenko!
Co Ci powiedziec? Ze dasz rade,ze wytrzymasz,ze bedziesz dzielna? Ja wyplakalam chyba wszystkie lzy. Tak mi sie wydawalo,ze wyplakalam. A wczoraj cos podkusilo zgrac z komorki na komputer krociutki film z naszego z Mezem spaceru nad morzem. No i ryczlam jak zobaczylam Go i uslyszalam kochany glos,ktorego za zycia juz nie uslysze :cry: . Ty tez bedziesz przechodzila przez podobne odczucia. Pisz,nie wstydz sie i pisz co czujesz. Wiekszosc z forumowiczow Ciebie zrozumie i nie zostawi w ciezkich chwilach. Tule Ciebie do obolalego lecz pelnego wspolcucia serca :heart:
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-30, 14:38   Temat: lopenka - komentarze
lopenka,
tez jestem z Toba . A jak dlugo to ma potrwac? Nikt nie wie... |przytula|
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-19, 22:02   Temat: lopenka - komentarze
Dziewczyny,nie komentujcie mnie zbyt szybko. Odpowiem Lopence tak jak to widzialam u meza.
Lopenko. Maz moj mial problemy z polykaniem,dlawil sie.Pozniej juz przestal nawet wode polykac. To skutek przerzutu do mozdzku. A Ty na poczatku pisalas ze Tata walsnie ma ten cholerny przerzut. Trudno mi cokolwiek doradzic,od tego sa nasi kochane Magdy i inni,wiecej wiedzace od nas fachowcy.
Trzymaj sie,jestem z Toba :heart:
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-26, 10:26   Temat: lopenka - komentarze
lopenka,kochanie,jestem z Wami,ciezkie chwili i to niestety najprawdziwsza i najokrutniejsza prawda sa przed Wami.Trzymajcie sie z mama.Zalatwcie hospicium. Bardzo,a to bardzo pomoc tych ludzi Wam sie przyda,uwiez mi. Porozmawiajcie z psychologiem. Tez troche Wam pomoze. Mi sie nie udalo zalatwic go,ale moze Wam sie uda.
Przysylam moc swoja,abyscie mogli z niej skorzystac :heart: :heart: :heart:
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-16, 20:07   Temat: lopenka - komentarze
Tak sie sklada ze moja mama jest Rakiem i nowonowodzony wnuczek tez.
:littlehs: :flower: :flow: ::rose::
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-13, 11:09   Temat: lopenka - komentarze
Tak,dziekuje za odpowiedz,ja raczej bym potrzebowala wsparcia psychicznego. Chyba zaloze.
  Temat: lopenka - komentarze
Lena W.

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 58024

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-13, 11:01   Temat: lopenka - komentarze
Witam forumowiczow!
Niestety moj mąż przechodzi to samo co Tata lopenki. Chyba musze zalozyc podobny ale osobisty post,bo niby wszystko jest tak samo jak w przypadku Taty lopelki lecz troche inaczej.
Lopenka ,jestem z Toba jak prawie kazdy tutaj wiem co przechodzisz. Doswiadczenia sa okropne. Trzymaj sie jak mozesz :heart:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group